Haber

Fahrettin Altun’dan kendisine “Vitaminsiz Goebbels” diyen Kılıçdaroğlu’na sert yanıt: İlkokul çağındaki sokak mizahı

CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, parti binasında düzenlediği basın toplantısında, Kahramanmaraş merkezli sarsıntılarda arama kurtarma ve yardım çalışmalarının yetersiz kalmasını eleştirerek, Fahrettin Altun için “Vitaminsiz Goebbels” tabirini kullandı. Kılıçdaroğlu’nun bu sözlerine Fahrettin Altun’un cevabı çok sert oldu.

“BÜYÜK BİR MÜCADELE VERİYORUZ”

Altun, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Bu aziz milletin tarihini adeta yeniden yazan dayanışma ve birlik ruhunu yaşatmak için büyük felaketin ilk anından bu yana durmaksızın çalışıyoruz. Bu ruha saldıranlara fırsat vermemek adına ülkemizin iletişim alanını psikolojik savaş unsurlarına kapatmak için büyük bir mücadele yürütüyoruz” dedi.

“TÜRKİYE DÜŞMANLARININ BİZİM İŞLERİMİZDEN NE KADAR RAHATSIZ OLDUĞUNU YAKINDAN GÖRÜYORUZ”

Bu asil milletin fedakârlıklarının yanında bizim çalışmalarımızın adı bile geçmiyor ve biz bunun çok iyi farkındayız” dedi. Altun, “Milletimizin yeniden başlama kabiliyetine zarar vermemek adına çağın yeni meydan okumaları da dahil olmak üzere her türlü saçmalık, provokasyon ve dezenformasyonla uğraşırken Türkiye düşmanlarının çalışmalarımızdan nasıl rahatsız olduklarını yakından görüyoruz. Şaşırmadığımız ama yine de gördüğümüzde ızdırap çektiğimiz olay şu ki, felaket ortamında bile bir takım çevreler muhalefet kisvesi altında dezenformasyonu meşrulaştırmaya ve ülkemize karşı manevi bir savaş aracına dönüştürmeye çalışıyor. ifadeleri kullandı.

“İLKOKUL ÇAĞI SOKAK MİZAHI”

Altun, sözlerine şöyle devam etti: “Tüm bu çabalarımızdan rahatsız olan ve bu büyük felaketten cumhurbaşkanlığı adaylığı çıkarmaya çalışan bir siyasetçinin, ülkemizin bağlantı sahasının bekçisi olan İrtibat Başkanlığımızı hedef aldığı eklendi. , son derece alçak bir biçimde.İlkokul çağında sokak mizahı olan böyle bir kıyamet ortamında Bir muhalefet liderinin ürettiği kısaltmaların bir muhalefet lideri tarafından üretilebilmesi üzücü, çünkü bugün ülkemizin durumundan endişe duyan herkes. kaygının böyle şeylerle uğraşmayı mümkün kılacak ne zevki ne de zamanı vardır.

“MİLLETİMİZİ BÖYLE BİR GÜNDEMLE MEŞGUL ETTİKLERİ İÇİN ÜZGÜNÜZ”

Çünkü bugün ülkemizin kaygısından rahatsız olan kimsenin bu tür şeylerle uğraşmayı mümkün kılacak ne keyfi, ne de zamanı vardır. Sevgili milletimizi böylesine güzel bir zamanda böyle bir gündemle meşgul ettikleri için üzgünüz. Devletimiz tüm kurum ve kuruluşlarıyla milletimizle el ele vererek bu zorlu sürecin aşılması için çalışmakta ve ülke olarak yeniden ayağa kalkmak ve eskisinden daha da güçlü hale gelmek için gerekli tüm adımları atmaktadır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

iscehisar-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu