Yaşam

İzmir’den dev kar iddiası: 2 Milyar 500 Milyon TL Buharlaştı!

Güzel ülkemizde büyük bir dolandırıcılık olayının yaşanmadığı gün geçmiyor. Bu kez İzmir’den yeni bir tez geldi. 2 milyar 500 milyon lira Soygun yapıldığı ve çok sayıda vatandaşın mağdur edildiği iddia edildi. Peki bu sefer ne oldu?

Edinilen bilgiye göre Ocakçı Holding’in kurucusudur. Sedat Ocakçı Yüksek kar vaadiyle vatandaşlardan para topladı. Ancak bu para Ocakçı Holding’de çalışan siber güvenlik uzmanı Salih Han tarafından çalındı. Soğuk cüzdandaki parayla birlikte ortadan kaybolan Han, aynı zamanda Sedat Ocakçı’nın da akrabasıydı. İlk aşama borcunu ödeyeceksinBunu söyleyen Sedat Ocakçı’dan herhangi bir haber alınamadığı iddia edildi.

İzmir Çiğli’deki holding binası boşaltıldı

Edinilen bilgiye göre Ocakçı Holding’in İzmir Çiğli’deki genel merkez binası da tahliye edildi . Bölgeden gelen haberlere göre binanın elektrik ve su faturaları iki aydır ödenmiyor. Ayrıca Ocakçı Holding’in binadaki ifadeleri kaldırıldıdurumunda.

Sedat Ocakçı sosyal medyadan borcunu ödeyeceğini söyledi

Bu sırada; Sedat Ocakçı, sosyal medya paylaşımlarında konuyu ele aldı. kabul edilmiş bildirildi. İddialara göre Ocakçı, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda şunları söyledi: Ekibimden ve benim kanımdan birinin bu ihaneti kanımızı dondurdu.Borcunu da ödeyeceğini söyleyen Ocakçı’ya “” ifadesini kullandığı öne sürüldü. ulaşılamaz olmakayrıca dikkat çekici.

İşte size 2,5 milyar TL’lik vurgunculuk argümanları hakkında anlatacaklarımız: şimdilik bu kadar . Konuyla ilgili yeni bilgiler alırsak sizi bilgilendireceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu