Haber

İdeal Ocaklar ‘gerçek yüzünü’ bir kez daha ortaya koydu: Bazı insanlar iki yüzlüdür!

  • HABER7

Ülkü Ocakları, bazıları iki yüzlü” dizisi devam ediyor.

14 Mayıs’ta yapılacak cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği genel seçimleri öncesi Kılıçdaroğlu-Demirtaş, Akşener-Buldan ‘in yüz görünümlerinin birleştiği pankartlar hazırlayan İdeal Ocakları’ndan yeni bir atılım daha geldi. Dava Ocakları, ikinci tip cumhurbaşkanlığı seçimine bir kez daha yaklaşma sürecinde. “Bazıları iki yüzlüdür”pankartı yaptı.

Bu kez CHP’li Kemal Kılıçdaroğlu’nun çift yüzlü imajının yer aldığı pankartta telaffuz değişikliği vurgulandı.

Kılıçdaroğlu’nun yüzünün bir bölümünde silüet, pankartın üzerinde ise “Bazıları iki yüzlüdür” yazılı. PKK’nın kıyafetleribenzer kıyafetler giymek ve PKK’yı desteklemek zafer işareti bağla birlikte kullanılır. Diğer bölümde ise Kılıçdaroğlu, Ortodoks bıyıkVe gri kurt işareti ileresimli

dev afiş, İzmir Ülkü Ocaklarıbinada asılı.

CHP’LİLERİ ÇILDIRAN PANO

İstanbul Ümraniye İdeal OcaklarıCHP Genel Başkanı binaya asılan pankartta Kemal Kılıçdaroğluve terör tutuklusu olan eski HDP eşbaşkanı selahattin demirtaş ‘nin yüz fotoğrafları yan yana resmedilmiştir. pankartta” Dikkat! Oylarınız Mehmetçi’ye götürmesin.‘ yer aldı.

Diğer afişte ise İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşenerve HDP Eşbaşkanı Pervin Buldan ‘nin birleşik yüz fotoğrafı kullanıldı. Pankartta ” bazıları iki yüzlü‘ yazılmıştı.

büyük sondaj Kılıçdaroğlu-Demirtaş, Akşener-BuldanCHP’nin pankartlarıyla ilgili mahkeme kararıyla görevden alınan İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlutehdit edici bir açıklama yaptı.Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu