Haber

Kartepe Belediye Başkanı Vekili M.Mustafa Kocaman, hemşerilerinin mutlu günlerinde yanlarında.

ABDULKADİR VE SEDA EVET DEMİŞTİ

Kartepe Belediye Başkanı Avukat M.Mustafa Kocaman, Abdulkadir Arslan ve Seda Karaoğlu ile evlendi. Genç çifte bir ömür boyu mutluluklar dileyen Önder Kocaman ikramını yaptı.

KEVSER, ENES İLE DÜNYA KONUTUNA GİRDİ

Kartepe Belediye Başkanı Avukat M.Mustafa Kocaman, Enes Çelik ve Kevser Köse ile evlendi. Genç çifti tebrik eden Lider Kocaman hediyesini verdi.

İLKAY VE SELENAY ÇOK MUTLU

Kartepe Belediye Başkanı Avukat M.Mustafa Kocaman, İlkay Korkmaz ile Selenay Yetimaslan’ın nikah törenine katıldı. Genç çifte bir ömür boyu mutluluklar dileyen Önder Kocaman ikramını yaptı.

BURAK VE ÖZGENUR EVET DEMİŞTİ

Burak Taşkın ve Özgenur Palavaroğlu çiftinin nikah törenine Kartepe Belediye Başkanı Avukat M.Mustafa Kocaman katıldı. Genç çifti tebrik eden Lider Kocaman hediyesini verdi.

MERT DÜNYA KONUTUNA GİZEMLE GİRİYOR

Kartepe Belediye Başkanı Avukat M. Mustafa Kocaman, Gizem Yiğiter ve Mert Aydemir ile evlendi. Genç çiftin nikah şahitleri arasında AK Parti Milletvekili Adayı Veysel Tipioğlu ile AK Parti İlçe Başkanı Sadık Yılmaz da yer aldı. Genç çifti tebrik eden Lider Kocaman hediyesini verdi.

ŞÜKRÜ VE ZEYNEP ÇOK MUTLU

Kartepe Belediye Başkanı Avukat M. Mustafa Kocaman, Şükrü Akyıldız ve Zeynep Akyıldız çiftiyle evlendi. Genç çifti tebrik eden Lider Kocaman ikramında bulundu.

AHMET VE HİLAL EVET DEDİ

Ahmet Topçu ile Hilal Karakaya’nın nikah törenine Kartepe Belediye Başkanı Avukat M. Mustafa Kocaman katıldı. Genç çifti tebrik eden Lider Kocaman ikramında bulundu.

AYSEL ONUR İLE DÜNYA EVİNE GİRİYOR

Onur Çakır ile Aysel Özkay’ın nikah törenine Kartepe Belediye Başkanı Avukat M.Mustafa Kocaman katıldı. Genç çifte bir ömür boyu mutluluklar dileyen Önder Kocaman hediyesini verdi.

MARVE VE MUJAHİT ÇOK MUTLU

Kartepe Belediye Başkanı Avukat M.Mustafa Kocaman, Merve Kolaylı ve Mücahit Haliloğlu ile evlendi. Genç çifti tebrik eden Lider Kocaman hediyesini verdi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

erganiajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu